Depilacja Laserowa

0

depilacja laserowa - artykuł o depilacji laserowej i poradyIstnieje wiele metod usuwania niepożądanego owłosienia, jednak do najbardziej skutecznych należy depilacja laserowa. Polega ona na zastosowaniu wiązki lasera zarówno w celach dermatologicznych, jak i kosmetycznych.

Bezpieczny i skuteczny

Żeby można było mówić o trwałym usunięciu niechcianego owłosienia, trzeba doprowadzić do zniszczenia nie tylko cebulek włosów, ale także ich korzeni. Niezbędne jest poza tym przeprowadzenie kilku zabiegów w celu utrwalenia efektów.

Depilacji laserowej można poddać zarówno okolice bikini, jak i pachy czy górną wargę. Zależy to wyłącznie od tego, co dla danej kobiety stanowi największy dyskomfort. Chociaż w czasie zabiegu można odczuwać lekkie pieczenie lub ból, jest on na tyle bezinwazyjny, że nie prowadzi do uszkodzenia skóry, którą należy ogolić dwa dni wcześniej.

depilacja laserowa pachyTrzeba się jednak liczyć z tym, że w ciągu kliku godzin po depilacji ma ona prawo do zaczerwienienia lub delikatnego obrzęku.

W jaki sposób pielęgnować skórę po zabiegu?

Przede wszystkim osuszać po myciu – nie wolno intensywnie wycierać. Dobrze byłoby zastosować łagodnie działające kremy nawilżające, pamiętając o tym, że nie mogą być produkowane na bazie alkoholu. Zabronione jest poza tym opalanie.

Female legsKiedy kobieta powinna unikać depilacji laserowej?

Najważniejszymi przeciwwskazaniami są ciąża i karmienie piersią oraz choroby skóry.

Bezpieczna i bezinwazyjna depilacja laserowa to po prostu jeden z najskuteczniejszych sposobów na trwałe usunięcie niepożądanego owłosienia. Nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Trzeba tylko odpowiednio przygotować skórę przed zabiegiem i pielęgnować po depilacji.

 

 

 

Share.

About Author

Leave A Reply

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
error: Content is protected !!