Instytut Medycyny Estetycznej Medestetis

0

Instytut MEDESTETIS to klinika innowacyjnej medycyny estetycznej dedykowanej pięknu i profilaktyce zdrowotnej, która od ponad 8 lat stanowi wyjątkowe na mapie Krakowa miejsce kultu piękna, zdrowia oraz pewności siebie – tworzą go ludzie o wspólnej filozofii pracy i życia, budujący każdego dnia atmosferę, do której pacjenci pragną powracać.

Zespół Instytutu MEDESTETIS tworzą specjaliści z obszaru medycyny estetycznej, kosmetologii, dietetyki i fizjoterapii, oferujący kompleksową opiekę terapeutyczną, innowacyjną technologię laserową oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa i realizacji zabiegów.

Co nas wyróżnia

Dynamiczny rozwój kliniki jest nierozerwalnie związany z karierą dr n. med. Joanny Kuschill-Dziurdy, założycielki i dyrektora medycznego MEDESTETIS, która od 2007 roku z dużym uznaniem wśród pacjentów zajmuje się medycyną estetyczną, czego potwierdzeniem jest uzyskanie tytułu Lekarza Roku 2013 w plebiscycie czytelników Gazety Krakowskiej.

Krakowska placówka jest zlokalizowana w sercu Małopolski, przy ulicy Odrowąża 18/1 i istnieje na rynku od 2007 roku – wykonując w tym czasie ponad 14 tys. procedur medycznych dla prawie 3 tys. pacjentów.

Instytut Medycyny Estetycznej Medestetis dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

ul. Odrowąża 18/1

30-009 Kraków

tel. 12 430 54 09

Share.

About Author

Leave A Reply

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
error: Content is protected !!