Poznaj niezwykłe możliwości lasera Fraxel re:pair.

0

Spektakularne odmłodzenie skóry bez skalpela? Poznaj niezwykłe możliwości lasera Fraxel re:pair.

Fraxel repairKtóra z nas nie marzy o pięknej, nieskazitelnej cerze bez zmarszczek, przebarwień i blizn po trądziku? Jeśli chcesz osiągnąć spektakularny efekt odmłodzenia i regeneracji skóry, sięgnij po nowoczesny, innowacyjny zabieg laserem Fraxel re:pair!

Czym jest Fraxel re:pair i dlaczego jest tak skuteczny?

Fraxel re:pair to laser, który cieszy się ogromnym powodzeniem na całym świecie. To inny niż wszystkie laser CO2, służący do powierzchniowej i głębokiej, mało inwazyjnej mikroablacji skóry. Efekty zabiegu są trwałe i co najważniejsze – widoczne już na pierwszy rzut oka!

Dzięki zabiegom z użyciem lasera Fraxel re:pair wiele osób odzyskuje pewność siebie, radość życia i atrakcyjny wygląd. Fraxel jest doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie inne metody i środki zawiodły. Doskonale sprawdzi się nawet w przypadku głębokich, zanikowych blizn potrądzikowych, widocznych bruzd i zmarszczek, zmian barwnikowych czy naczyniowych. Co ważne – z reguły, aby osiągnąć upragnione rezultaty wystarczy jedynie jeden zabieg!

Zabiegi z użyciem lasera Fraxel re:pair należą do najbezpieczniejszych wśród zabiegów laserowych. Przed wprowadzeniem urządzenia do sprzedaży, przez 3 lata rzetelnie testowano jego możliwości oraz bezpieczeństwo w najlepszych amerykańskich klinikach. Kilka tysięcy wykonanych zabiegów potwierdziło wyjątkową, wielopoziomową skuteczność lasera.

Bardzo istotny jest również fakt, że okres rekonwalescencji po zabiegu jest stosunkowo niedługi, a ryzyko powikłań minimalne. Sam zabieg trwa około 30 minut.

Jak wygląda zabieg laserem Fraxel re:pair?

Zanim zdecydujesz się na zabieg, powinnaś skonsultować się z doświadczonym lekarzem, który potwierdzi zasadność użycia lasera.

Przed rozpoczęciem zabiegu na twarz aplikuje się specjalny krem znieczulający. Dodatkowo, stosuje się również chłodny nawiew, który zmniejsza nieprzyjemne odczucia w trakcie trwania właściwej procedury. Takie znieczulenie w przypadku większości pacjentów jest absolutnie wystarczające. Podczas samego zabiegu lekarz kilkukrotnie przesuwa głowicę lasera przez zaplanowany obszar leczenia. Poprzez wybór energii impulsu dermatolog decyduje o głębokości aplikacji, w zależności od wskazań, potrzeb i oczekiwanych rezultatów. Bezpośrednio po zabiegu zazwyczaj pojawia się niewielkie krwawienie w postaci pojedynczych kropelek. Nie trwa ono jednak dłużej niż kilka minut. Skóra jest zazwyczaj obrzęknięta, obrzęk ten mija jednak w ciągu najbliższych kilku dni. Proces rekonwalescencji nie trwa z reguły dłużej niż 5-7 dni. Po upływie tego czasu można wrócić do normalnego funkcjonowania, pamiętając o zaleceniach lekarza (takich jak np. wysoka ochrona przeciwsłoneczna).

Wspaniałe efekty

Choć niektórym kobietom trudno w to uwierzyć, efekty zabiegu laserem Fraxel re:pair są naprawdę imponujące! Pierwsze rezultaty można zobaczyć już około 7 dni po zabiegu (większe napięcie skóry, wyrównanie jej kolorytu oraz ujednolicenie powierzchni). Jednak na te najbardziej spektakularne będzie trzeba poczekać około sześciu miesięcy. Wszystko za sprawą długofalowej naprawy włókien kolagenu, który wypełnia od wewnątrz zmarszczki i bruzdy. Efekt odmłodzenia utrzymuje się latami i jest absolutnie wart krótkotrwałych niedogodności, towarzyszących zabiegowi.

Share.

About Author

Leave A Reply

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
error: Content is protected !!