Lip Lift – nowa metoda powiększania ust bez wypełniacza

0

Natura obdarzyła Cię wąskimi ustami, a na Instagramie dziewczyny pozują „na rybkę”, naśladując gwiazdy światowego formatu? Chcesz mieć usta większe i pełniejsze, ale bez użycia wypełniaczy? Zdecyduj się na lip lift, czyli lifting ust.

Wygląd dla każdej kobiety ma ogromne znaczenie. To, że lepiej wyglądamy, ma wpływ na nasze samopoczucie i psychikę. Absolutnym hitem i trendem stały się ponętne i symetryczne usta światowych gwiazd takich jak np. Kim Kardashian.

„Ciągle obserwuję potrzeby kobiet i zmieniające się trendy. W ostatnim czasie widać, że rośnie grupa osób poszukujących alternatyw dla wypełniaczy. Specjalnie dla nich wprowadziłem lip lift – nieznany dotąd w Polsce zabieg powiększania ust wykonywany bez użycia dodatkowych preparatów” – mówi dr n. med. Piotr Osuch, chirurg plastyczny.

Lip lift to chirurgiczna technika modelowania ust. Polega na wywinięciu czerwieni wargowej i jej wymodelowaniu, dzięki czemu uzyskujemy efekt większych, pełniejszych, a przede wszystkim symetrycznych ust. Zabieg trwa około 40 minut i jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Chirurg robi nacięcie pod nosem w kształcie „rogów bawoła” – stąd nazwa zabiegu: bullhorn lip lift. W zależności od potrzeb można powiększyć całą górną wargę lub podnieść tylko kąciki ust. Jeśli potrzebujemy dodatkowej objętości po zabiegu lip lift – usta można dodatkowo powiększyć kwasem hialuronowym lub własnym tłuszczem pobranym z innego obszaru, np. brzucha, ud, bioder.

Zaletą metody jest jego mała inwazyjność i trwałość – robi się go raz w życiu. Zabieg przynosi bardzo dobre efekty zwłaszcza u osób o pociągłej twarzy, wąskich ustach i tych, u których górna warga zakrywa górne zęby.

Polki zmierzają w kierunku naturalnego powiększania ust, a co idzie za tym naturalnego ich wyglądu. Mniej podobają się sztucznie „napompowane” usta, które w wielu przypadkach wyglądają nienaturalnie.

Share.

About Author

Leave A Reply

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
error: Content is protected !!