Gala Beauty Stars

0

Gala Beauty Stars to unikatowy plebiscyt, wyróżniający godne polecenia miejsca usług urodowych i zdrowotnych w Polsce.

Laureatom każdej kategorii przyznany zostanie tytuł „Najlepszego Miejsca Gala Beauty Stars 2015”!

W dniach od 14 września do 20 października 2015r. czytelnicy magazynu Gala oraz użytkownicy portalu Gala.pl głosować będą na, ich zdaniem, najlepsze miejsce beauty. Następnie przedstawiciele Gali odwiedzą i ocenią po pięć miejsc, które otrzymają najwięcej głosów w swoich kategoriach. Podsumowaniem głosowania będzie werdykt jury zasilanego przez gwiazdy oraz ekspertów w poszczególnych dziedzinach.

Częścią promocji uczestników plebiscytu jest również materiał promocyjny w magazynie Gala, który ukaże się na rynku 12 października (nr 19/15).

Laureaci plebiscytu otrzymają tytuł „Gala Beauty Stars 2015”, statuetkę i certyfikat „Najlepszego Miejsca Gala Beauty Stars 2015” oraz materiał promocyjny w magazynie Gala.

Wśród najbardziej znanych klinik medycznych w Polsce znajdziemy takie perełki jak, dobrze Wam znaną z TVN Holistic Clinic prowadzoną przez dr Krzysztofa Gojdź, oraz Kriocentrum z Józefowa jako lidera na polskim rynku liposukcji, a także Klinikę Ambroziak i wiele innych mniej lub bardziej znanych. Do wyboru macie aż 4 kategorie na które możecie głosować codziennie!

 

gala

Koniecznie przeczytajcie regulamin! Pozdrawiamy 🙂 

Share.

About Author

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress